ANKCREATIVE

Ank Creative

İşte bu yüzden kurulduğumuzdan bu yana, müşterilerimizin markalarına en az onlar kadar iyi bakıyoruz... Yarattığımız markaların da sonuna kadar arkasında duruyoruz.
about

HAKKIMIZDA

Herşey kağıt üzerinde başlar

Ank Creative, 2014 yılından bu yana bir çok köklü kuruluşun kurumsal iletişim çözüm ortağı olmayı başarmış, geleceği tasarlamayı ilke edinmiş bir tam hizmet reklam ajansıdır. İstanbul’un yeni merkezi Güneşli’de; Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Video Prodüksiyon, Grafik Animasyon, 3D Çizimler, Fotoğraf Çekimi, Süreli Yayın, Organizasyon ve Marka Danışmanlık hizmetlerini bir arada sunan Ank, tüm projelerini yaratıcı ve yenilikçi ekibi ile gerçekleştirmeye devam ediyor. Ank, hizmet verdiği değerli markaların ihtiyaç duyacağı iletişim çalışmalarında profesyonel çözümler üreten, kurumsal görsel bütünlüğü önemseyen, yenilikçi ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla, her geçen gün başarılarına yenilerini eklemeyi hedeflemektedir. Ank, günümüz iletişim ihtiyaçlarının tamamına yönelik projeler üretirken, gelecek vizyonuyla, sektöre yeni yaklaşımlar kazandıracak bir oluşumu şekillendirmeye devam ediyor.

about

REKLAMIN İYİSİ

Bize göre reklamcılık, büyük bütçeler ile beklenen bir etki değil, optimum bütçeler ile beklenenden de iyi bir etki yaratabilmektir!

MARKA BAĞIMLISIYIZ

İşte bu yüzden kurulduğumuzdan bu yana, müşterilerimizin markalarına en az onlar kadar iyi bakıyoruz… Yarattığımız markaların da sonuna kadar arkasında duruyoruz.

KAĞIT ÜZERİNDE KALIRSA BİTMEZ

Biz düşünmeyi çok seven, gezmeyi, okumayı, araştırmayı, merak etmeyi, sormayı, çözmeyi, tasarlamayı, yazmayı, çizmeyi çok seven insanlarız…

100

Reklam Danışmanlığı

100

Geleneksel Tasarım

100

Prodüksiyon

100

Marka Ve Medya Yönetimi

Team

Ekibimizi Tanıyın

Neden mi? Çünkü insanlar sizin kimlerle çalıştığınızı bilmek ister. Doğal olarak…

Team
Services

HİZMETLERİMİZ

Reklam Danışmanlığı

Piyasada faaliyet gösteren firmanızın, piyasadaki varlığını duyurmak veya ürün, hizmetleriyle ilgili pazar payını büyütmek amacıyla size reklam danışmanlığı hizmetini sunuyoruz

Prodüksiyon

Markanızı her alanda temsil etmeye devam ediyoruz. Daha geniş kitlelere ulaşması ve hedefi tutturması için daha etkili bir yöntem olan prodüksiyon hizmetimizi de size sunuyoruz.

Geleneksel Tasarım

Faaliyet gösterdiğiniz sektörde bende varım diyebilmek için kurumunuzun kendisini ifade etmesi ve piyasada bir imaja sahip olması gerekir.

Konsept Fotoğraf Çekimi

Markaların ihtiyaçları dahilinde sahip oldukları ürünlerin ya da mekanların belirlenen konseptlerde çekimleri yapılmaktadır.

Marka Yönetimi

Firmanızın, ürünlerinin veya verdiği hizmetlerin pazar payını tespit eder. Bu tespitten sonra markaya;
-Nasıl geliştirebiliriz?
-Nasıl şirket ile bütünleşebiliriz?
-Ne tür reklam mecralarında yayın yapabiliriz?

Medya Satınalma

Markanın hedef kitlesi ile buluşma periyotlarını maksimum düzeyde gerçekleştirmeye yönelik medya planlamasını gerçekleştiririz. Kullanılacak mecranın en verimli ve en ekonomik şekilde belirlenmesini ve iletişim etkinliklerinin mecrada satın alınması sonrasında medya takibinin gerçekleşmesini sağlarız.

Medya Yönetimi

Doğru strateji ve iyi bir fikir ancak iyi bir medya planlamasıyla hedefine ulaşabilir. Bu nedenle reklamı bir bütün, medya planlama ve satın alma konusunu da bu bütünün ayrılmaz bir parçası olarak görürüz ve medya planlamamızı hizmetlerimize entegre ederek çalışırız.

SEO / SEM Çalışmaları

Ank Creative tarafından uygulanan arama motoru optimizasyonu internette profilinizi güçlendirir ve tüm önemli arama motorlarında üst sıralarda bulunmayı sağlar. Doğru ve arama motorları kriterlerine uygun yapılmış arama motoru optimizasyonu ziyaretçi sayınızı ve ziyaretçi kalitenizi arttırır.

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, Twitter, Blogger, Linkedin, Instagram gibi daha bir çok sosyal ağlara markanıza ait özel bir sayfa düzenlemesi, takip ve güncellenmesi gibi hizmetler veriyoruz.

Tanıtım Filmleri

Bir Spielberg olma iddiamız yok; hiçbir zaman da olmadı. Biz sizi iyi anlatabilmek, hedef kitleniz ile buluşturabilmek derdindeyiz. İşte bu yüzden tanıtım flimlerinde yalın olmaya, hedef kitlenin beklentilerine odaklanmaya, ürünü ya da hizmeti en iyi şekilde ifade etmeye gayret ediyoruz. Tabii film teknolojisinin bize tanıdığı tüm imkanlar ile!

Web Tasarımı

Evet herkes burada… Herkes de web sitesi yapıyor. Belki de soru artık sizin burada olup olmamanız değil, nasıl var olduğunuz ile ilgilidir. Biz internet sayfası yapmaya bayılıyoruz. Sizinkini de yapalım!

SEO / SEM Çalışmaları

Ank Creative tarafından uygulanan arama motoru optimizasyonu internette profilinizi güçlendirir ve tüm önemli arama motorlarında üst sıralarda bulunmayı sağlar. Doğru ve arama motorları kriterlerine uygun yapılmış arama motoru optimizasyonu ziyaretçi sayınızı ve ziyaretçi kalitenizi arttırır.

Fuar Çalışmaları

Fuar, kongre, seminer, lansman, road show gibi aktiviteler, hedef kitlenin ya da potansiyel iş ortaklarının bir araya geldiği harika ortamlar. Üstelik artık hiç olmadığı kadar profesyonelce yapılıyor.Ank bu eventler için her hizmeti vermektedir.

Ses Sistemi Kiralama

Toplantı, kongre, lansman, parti, düğün, konser vb. organizasyonlarınızda kullanım amacına göre çok farklı marka ve modelde açık ve kapalı alan ses sistemlerimiz, tecrübeli teknisyenlerimiz ve geniş ekipman seçeneklerimizle müşterilerimize kiralama hizmeti vermekteyiz.

Led Ekran Kiralama

Indoor & Outdoor LED ekran modellerimizle gece ve gündüz ortamlarında rahatça görülebilen, iklim şartlarından etkilenmeyen panellerin birleştirilmesiyle oluşan, çeşitli ebatlarda kurulabilen görsel teknoloji dünyasının en etkili görüntü sistemleri ile kiralama hizmeti vermekteyiz.

Sahne Tasarım - Backdrop - Dekor

İhtiyaçlarınız ve beklentilerinize göre en uygun dekor uygulamalarını bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak tasarlayıp sizlere sunuyoruz.

Services
work

PORTFOLIO

BİZİ TAKİP EDİN

Get yourself ready for an awesome experience with Brooklyn
and be a part of the big international Brooklyn family.

work
clients
clients

SİZDEN GELEN YORUMLAR

clients
clients

ANK CREATIVE

BİZE ULAŞIN daha fazla bilgi almak yada hizmetlerimiz hakkında daha detaylı görüşmek için